Darbīgā augusta konkurss!
Vēl labākas idejas jauno mācību gadu sākot!

Paldies viesiem skolotājiem un atbalstītājiem, kas piedalījās pirmajā konkursā. Insplay un RoboHub komandas ir sarūpējušas jaunus pārsteigumus bērnudārzniekiem. Un pie šiem pārsteigumiem tikt ir tieši tikpat vienkārši kā vasaras sākumā: skolotājam tikai jāpadalās ar saviem digitālajiem piedzīvojumiem grupiņas vidē!

Mūsu Facebook grupa Robotika bērnudārzos Latvijā  jau pulcē 145 bērnudārzu un sākumskolu skolotājus un darbiniekus, un tajā var brīvi dalīties ar citiem skolotājiem savās idejās un atklājumos - kā izmantot robotus un inovatīvas ierīces ikdienas nodarbībās bērnudārzā, lai veicinātu zināšanu apguvi un nostiprināšanu, bērnu komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī attīstītu valodas prasmi, loģiku, matemātiku un citas mācības.

Konkursa noteikumi:

 1.  Pievienojies Facebook grupai  Robotika bērnudārzos Latvijā, lai smeltos un dalītos ar idejām;
 2. Izveido un publicē augstāk minētajā grupā jaunu ierakstu par to, kā jūsu grupiņā tiek izmantoti roboti. Lai ieraksts būtu kvalitatīvs, tam atceries pievienot šādas daļas:
  1. Izglītības iestādes nosaukums;
  2. Bērnu vecums (gadi);
  3. Atbildīgā persona;
  4. Nodarbības tēma un/vai mācību priekšmets;
  5. Izmantotais robots vai ierīce;
  6. Mērķis;
  7. Apraksts (sagatavošanās un darbošanās process);
  8. Foto vai video no nodarbības (*atgādinām, ka redzami drīkst būt tikai tie bērni, kuru vecāki tam ir devuši piekrišanu).
 3. Konkursā piedalās visi kvalitatīvi izveidotie ieraksti laika posmā no 2022. gada 21. augusta līdz 2022. gada 30. septembrim pulksten 23:59. Uzvarētāju paziņošana notiks 2022. gada 7. oktobrī. 
 4. Konkursā tiks noteikti vismaz trīs uzvarētāji (trīs dažādu ierakstu autori), taču organizatori patur tiesības piešķirt papildu pārsteiguma balvas.
 5. Uzvarētāju noteikšana: no 3. punktā minētā laika posmā publicētajiem ierakstiem, žūrija atlasīs tos ierakstus, kuriem būs pievienotas visas 2. punktā minētās daļas. Atlasītajiem kvalitatīvajiem ierakstiem tiks ņemtas vērā Facebook reakcijas (citu grupas biedru like, share, comment). Tiks apbalvoti trīs labāko ierakstu autori vai, ja ierakstiem būs līdzīgs vērtējums, starp tiem tiks veika izloze pēc nejaušības principa.
 6. Konkursa balva tiks nosūtīta uz ierakstā minēto izglītības iestādi līdz 2022. gada 20. oktobrim ar Latvijas Pasta vai teritorijā pieejamo kurjeru starpniecību.
 7. Konkursā drīkst piedalīties arī visas tās izglītības iestādes, kuras piedalījušās Insplay Testa programmas pirmajā vai otrajā kārtā, tomēr ieraksti nedrīkst atkārtoties pilnībā identiski.

Atgādinām, ka ir iespējams pasūtīt bezmaksas testa robotus uz rudens periodu, par ko detalizēti var lasīt šajā ierakstā: www.insplay.lv/pilot

Saulainu un pārsteigumiem bagātu vasaru!

Virtuālā realitāte mainīs izglītības nākotni
Atziņas no Pasaules Ekonomikas foruma Davosā