Dalies ar nodarbības ideju un laimē TTS Āra robotu
Vēl vairāk idejas, turpinot mācību gadu!

Tuvojoties Ziemassvētkiem mēs vēlamies iepriecināt skolotājus un esam sagatvojuši īpašu pārsteigumu. Visu novembri piedalīties Insplay Latvija rīkotajā konkursā un decembrī iegūstiet savā īpašumā TTS Āra robotu.

Esam izveidojuši jaunu Facebook grupu ( Robotika bērnudārzos Latvijā ), kurā aicinām skolotājus dalīties ar citiem skolotājiem savās idejās un atklājumos - kā izmantot robotus un inovatīvas ierīces ikdienas nodarbībās bērnudārzā, lai veicinātu zināšanu apguvi un nostiprināšanu, bērnu komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī attīstītu valodas prasmi, loģiku, matemātiku un citas mācības.

Konkursa noteikumi:

 1. Pievienojies Facebook grupai  Robotika bērnudārzos Latvijā, lai smeltos un dalītos ar idejām;
 2. Izveido un publicē augstāk minētajā grupā jaunu ierakstu par to, kā jūsu grupiņā tiek izmantoti kādi no Insplay Latvija piedāvātājiem robotiem. Lai ieraksts būtu kvalitatīvs, tam atceries pievienot šādas daļas:
  1. Izglītības iestādes nosaukums;
  2. Bērnu vecums (gadi);
  3. Atbildīgā persona;
  4. Nodarbības tēma un/vai mācību priekšmets;
  5. Izmantotais robots vai ierīce;
  6. Mērķis;
  7. Apraksts (sagatavošanās un darbošanās process);
  8. Foto vai video no nodarbības (*atgādinām, ka redzami drīkst būt tikai tie bērni, kuru vecāki tam ir devuši piekrišanu). 
 3. Ierakstam pievienojiet tēmturi: #InsplayZiemassvētkuKonkurss
 4. Konkursā piedalās visi kvalitatīvi izveidotie ieraksti laika posmā no 2023. gada 08. novembra līdz 2023. gada 30. novembra pulksten 23:59. Uzvarētāju paziņošana notiks 2022. gada 4. decembrī. 
 5. Konkursā tiks noteikti viens uzvarētājs, taču organizatori patur tiesības piešķirt papildu pārsteiguma balvas.
 6. Uzvarētāja noteikšana: no 3. punktā minētā laika posmā publicētajiem ierakstiem, žūrija atlasīs tos ierakstus, kuriem būs pievienotas visas 2. punktā minētās daļas un kurā tiks izmantoti Insplay Latvija produkti. Atlasītajiem kvalitatīvajiem ierakstiem tiks ņemtas vērā Facebook reakcijas (citu grupas biedru like, share, comment). Tiks apbalvots viens labākā ieraksta autors vai, ja ierakstiem būs līdzīgs vērtējums, starp vairākiem tiks veika izloze pēc nejaušības principa.
 7. Konkursa balva tiks nosūtīta uz ierakstā minēto izglītības iestādi līdz 2023. gada 20. decembrim ar kurjeru starpniecību.
 8. Konkursā drīkst piedalīties arī visas tās izglītības iestādes, kuras piedalījās ziemas Insplay Testa programmā.
 9. Piedaloties konkursā pretendents piekrīt tam, ka Insplay Latvija var izmantot mācību plānus tālāku materiālu sagatavošanai un mārketinga nolūkiem.

Atgādinām, ka ir iespējams pasūtīt bezmaksas testa robotus uz ziemas periodu, par ko detalizēti var lasīt šajā ierakstā: www.insplay.lv/pilot


Seši ieguvumi no robotu lietošanas skolās
Uzzini kā roboti palīdz apgūt nepieciešamās prasmes.