STEAM ceļvedis skolām


Iepazīsties ar Insplay piedāvājumiem

STEAM rīkiem un robotiem kļūstot ar vien izplatītākiem un biežāk pielietotiem izglītības iestādēm, mēs saprotam, ka ne visi skolotāji vienmēr ir pilnībā sagatavoti, lai veicinātu patiesu 21. gadsimta mācību pieredzi. Pie tam plašajā piedāvājumā ir viegli apmaldīties un apjukt. Tāpēc esam izveidojuši savu STEAM ceļvedi, lai labāk iedvesmotu, izglītotu un palīdzētu skolotājiem integrēt šīs tehnoloģijas ikdienas apmācībā. 

No bērnudārza līdz vidusskolai robotikas un dažādi citi STEAM rīki palīdz skolēniem attīstīt programmēšanas prasmes dabiskā attīstības ātrumā. Pētījumi liecina, ka izglītojošie robotikas komplekti parasti ir viena no visefektīvākajām iespējām, ieviešot virkni būtisku prasmju.

STEAM mācīšanās

Koncentrējoties uz praktisku mācīšanos un pielietojumu reālajā pasaulē, veicina bērnos uzņēmīgumu un inovatīvu domāšanu.

Radošā un kritiskā domāšana

Robotika sevī apvieno radošumu un inženierzinātnes. Jauniešiem ir iespēja radīt savus risinājumus un uzreiz tos izstestēt, mācīties no kļūdām un rasts veidus, kā uzlabot.

Sadarbības un komunikācijas prasmes

Aktīvs darbs grupās, kopēja problēmu risināšana un komunikācija palīdz skolēniem strādāt kopā. Aktivitātes uzlabo koncentrēšanās un uzmanības līmeni.

Iekļaušanas veicināšana

Robotika ir joma, kas ir viegli pieejama plašam studentu lokam ar dažādiem talantiem un prasmēm. Pētījumi ir parādījuši, ka roboti veic lielisku darbu, iesaistot studentus autisma spektrā.Great stories have a personality. Consider telling a great story that provides personality. Writing a story with personality for potential clients will assist with making a relationship connection. This shows up in small quirks like word choices or phrases. Write from your point of view, not from someone else's experience.